Harmonogram akcí 2023/2024
Září | ||
4. 9. | pondělí | začátek školního roku |
5. - 6. 9. | 8.00 hod. | Adaptační kruz 6.D |
6. 9. | 8.00 hod. | Den tříd |
6. - 7. 9. | 8.00 hod. | Adaptační kurz 6.D |
6. - 8. 9. | 8.00 hod. | Republikové finále OVOV Brno |
14. 9. | 1. stupeň v 17.00 hod. | třídní schůzky |
2. stupeň v 18.00 hod. | ||
14. 9. | 19.00 hod. | schůze výboru SRPDŠ |
15. 9. | 8.00 hod. | Dopravní hřiště 4.C |
18. 9. | pondělí | zahájení pravidelné činnosti zájmových útvarů na Jarní, plavání plaveckých tříd |
18. 9. | 8.00 hod. | Knihovna HK 2.B |
18. 9. | 10.00 hod. | Zoo - PodpoVRCH - 5.A |
19. 9. | 8.00 hod. | DEN MOBILITY - 5.C |
19. 9. | 8.00 hod. | Dětský den na dopravním hřišti 3.A |
19. 9. | 8.00 hod. | CTV Jungmannova 4.D |
19. 9. | 10.55 hod. | Fotbalové utkání - starší žáci |
21. 9. | 8.00 hod. | Branný závod 6. – 9. roč. |
21. 9. | 8.00 hod. | Přespolní běh |
21. 9. | 8.00 hod. | Knihovna HK 2.D |
22. 9. | 8.00 hod. | Den prevence pro 4. třídy |
22. 9. | pátek | sportovní den |
25. 9. | 12.45 hod. | Měst. útulek Pč1 9.E |
26. 9. | 7.45 hod. | Dopravní hřiště - 4.D |
26. 9. | 8.00 hod. | CTV Jungmannova 4.A |
27. 9. | 7.30 hod. | Dopravní hřiště - 4.A |
27. 9. | 8.00 hod. | Fotbalové utkání - starší žáci, Brno |
28. 9. | čtvrtek | státní svátek – Den české státnosti |
29. 9. | pátek | ředitelské volno |
Říjen | ||
2. 10. | 9.30 hod. | Zoo - PodpoVRCH 5.B |
3. 10. | 7.30 hod. | Exkurze Polná 3.A, 3.B |
3. 10. | 8.00 hod. | Prohlídka Stacionáře + dílny, turnaj s klienty , 7.B |
3. 10. | 8.00 hod. | CTV Jungmannova 4.B |
3. 10. | 9.00 – 11.00 hod. | Projekt 6.C - "Co jsme se dozvěděli od mamutů" |
3. 10. | 12.45 hod. | Měst. útulek Pč1 9.A |
4. 10. | 8.00 hod. | Den zvířat pro 6. ročník |
5. 10. | 8.00 hod. | Od brány k bráně 3.A |
9. 10. | 9.15 hod. | Knihovna Horní Kosov - 1.B |
9. 10. | 8.55 hod. | 4.B "Tvoje cesta on-linem" |
9. 10. | 10.00 hod. | 4.C "Tvoje cesta on-linem" |
11. 10. | 8.00 hod. | Minifotbal - st. žáci 8.B |
11. 10. | 8.45 hod. | Zaškolení 3.A v orientačním běhu |
11. 10. | 10.00 hod. | Exkurze Anthropos pro 6. třídy |
11. 10. | 11.,00 hod. | Planeo Cup - fotbalový turnaj FC VYSOČINA |
11. 10. | 12.45 hod. | Měst. útulek Pč1 9.C |
12. 10. | 8.00 hod. | Orientační závod pro třídy s plaveckou rozšířenou výukou |
12. 10. | 8.00 hod. | Krajské finále AŠSK v přespolním běhu dívky, Žďár n. S. |
12. 10. | 10.55 hod. | 7.C vrstevnický program - 3. setkání |
16. 10. | 8.00 hod. | výtvarná soutěž SUPŠ Helenín |
17. 10. | 8.00 hod. | Exkurze Polná 3.C, 4.B |
18. 10. | 8.00 hod. | Projekt Od brány k bráně - 3.B |
19. 10. | 8.30 hod. | Knihovna H.K. 0.A |
20. 10. | 8.00 hod. | První republika - projektový den 9. tříd |
21. 10. | 13.00 hod. | Aventin- soutěž origami žabky |
23. - 25. 10. | pondělí - středa | Adaptační kurz 6. B+7. B (Krkonoše) |
26. - 27. 10. | čtvrtek - pátek | podzimní prázdniny |
28. 10. | sobota | Státní svátek - Den vzniku samostatného československého státu |
30. 10. | 8.00 hod. | Různou dopravou celou Jihlavou 2.C |
30. 10. | 9.30 hod. | Knihovna 4.B |
30. 10. | 12.45 hod. | PodpoVRCH 9.E |
31. 10. | 8.00 hod. | Exkurze Brno - planetárium - 5. A,B,C |
31. 10. | 8.00 hod. | Projektový den 4.A Halloween |
31. 10. | 9.00 hod. | ZOO v krabici 2.C |
Listopad | ||
1. 11. | 8.00 hod. | Knihovna 8.A |
2. 11. | 8.10 hod. | 8.10 hod. - 2.A Zoo v krabici II. |
2. 11. | 10.00 hod. | 7.C vrstevnický program 4. setkání |
6. 11. | 8.00 hod. | ZOO Podpovrch - 3.B |
6. 11. | 8.00 hod. | Knihovna HK - 2.B |
6. 11. | 8.55 hod. | Moje cesta on-line 7.B |
6. 11. | 10.00 hod. | Moje cesta on-line 7.A |
7. 11. | 8.00 hod. | Florbal ml. chlapci 6. – 7. r. |
8. 11. | 8.00 hod. | Den otevřených dveří na naší škole |
8. 11. | 8.00 hod. | Florbal ml. dívky 6. – 7. roč. |
8. 11. | 10.00 hod. | Den zdraví- robotika v nemocnici 4.A |
8. 11. | 11.45 hod. | Den zdraví 8.C |
9. 11. | 9.30 hod. | DKO muzikál Malý princ - 3.A, 4.A,B,C,D, 5.C |
9. 11. | 10.00 hod. | Řekni drogám ne - beseda MP 7. A,B |
9. 11. | 11.30 hod. | Řekni drogám ne - beseda MP 7. C,D |
10. 11. | 8.00 hod. | Knihovna 8. C |
14. 11. | 8.00 hod. | Fotbalový turnaj Planeo Cup mladších žáků ve Žďáru n.S. |
14. 11. | 8.00 hod. | Ježci v Jihlavě 4.A |
14. 11. | 8.30 hod. | 0.A- Podpovrch |
14. 11. | 10.45 hod. | 9.B DOK - umění tolerance |
15. 11. | Beseda se spisovatelkou Ivou Procházkovou - 2.D, 3.C | |
15. 11. | 7.30 hod. | Plaváníčko třídy 2.A, 2.B |
15. 11. | 8.00 hod. | Florbal - st. žákyně |
15. 11. | 8.00 hod. | Městský dětský parlament |
15. 11. | 9.30 hod. | Knihovna 8.D |
15. 11. | 12:45 hod. | PodpoVRCH Pč1 9.C |
16. 11. | 8.00 hod. | Ježci v Jihlavě 4.C |
16. 11. | 10.00 hod. | 7.C vrstevnický program |
16. 11. | 15.30 – 16.30 hod. | informační odpoledne |
17. 11. | pátek | Státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii |
20. 11. | 8.00 hod. | PodPovrch - 3.A |
21. 11. | 8.00 hod. | Florbal - st. žáci |
22. 11. | 7.30 hod. | Plaváníčko třídy 2.C, 2.D |
22. 11. | 8.00 hod. | 8.00 hopd. - Okresní kolo soutěže AŠSK v házené ml. žáků |
22. 11. | 10.00 hod. | 6.A - preventivní program |
22. 11. | 12.45 hod. | PodpoVRCH Pč1 9.C |
22. 11. | 13.00 hod. | Olympiáda z německé jazyka pro 9. roč. |
23. 11. | 8.00 hod. | Házená - mladší žákyně |
23. 11. | 8.10 hod. | 2.A Městská knihovna HK |
23. 11. | 9.00 hod. | ZOO - Podpovrch 4.C |
23. 11. | 9.30 hod. | ZOO - Podpovrch 5.C |
23. 11. | 10.55 hod. | 4.B preventivní program |
23. 11. | 13.30 hod. | Fórum Zdravého Kraje Vysočina |
24. 11. | 8.30 hod. | 4.A,B Podpovrch |
28. 11. | 8.00 hod. | DOK 6. A |
28. 11. | 10.30 hod. | DOK 7. A – zaj. TU |
29. 11. | 8.00 hod. | Florbal - mladší žákyně |
29. 11. | 8.00 hod. | 5. C - Projekt - ZDRAVOTNICKÁ ZAŘÍZENÍ |
29. 11. | 8.00 hod. | 4. A Vrakbar |
29. 11. | 10.30 hod. | 5. A Vrakbar |
29. 11. | 12.45 hod. | PodpoVRCH Pč1 9. C |
30. 11. | 8.00 hod. | Vrak Bar 6.B |
30. 11. | 8.10 hod. | 2.D, Knihovna HK |
30. 11. | 10.00 hod. | Vrakbar 7.B |
30. 11. | 10.55 hod. | 4.C preventivní program |
Prosinec | ||
1. 12. | 8.00 hod. | Vystoupení souboru Pramínek Jarní |
1. 12. | 8.00 hod. | 6. D - preventivní program (vztahy) |
1. 12. | 10.00 hod | šk. kolo olympiády ČJ |
4. 12. | 7.45 hod. | VRAKBAR - 3.B |
5. 12. | 8.00 hod. | Temat. výukový program záchranná služba 5. B |
5. 12. | 8.00 hod. | VrakBar 9. A |
5. 12. | 8.00 hod. | Mikuláš na Jarní |
5. 12. | 10.00 hod. | Vrakbar 7. C |
5. 12. | 10.00 hod. | Vrakbar 8. A |
6. 12. | 8.00 hod. | Čertovy dobroty, Charitativní akce |
6. 12. | 8.00 hod. | Házená st. žáci |
6. 12. | 8.00 hod. | Tem. výukový program - záchranná služba - 5.A |
6. 12. | 8.00 hod. | Vrakbar - 4. B |
6. 12. | 8.00 hod. | Knihovna HK 1. A |
6. 12. | 10.00 hod. | VrakBar 5. B |
6. 12. | 14. 00 hod. | Supervize na Jarní |
7. – 8. 12. | 8.00 hod. | Vánoční trhy 1. stupeň, družina |
7. 12. | 8.00 hod. | Házená st. žákyně |
7. 12. | 8.00 hod. | Přednáška MP 6. B, 9.00 hod.–6.A, 10.00 hod.–6.D |
8. 12. | 10.00 hod | 6. B preventivní program |
11. 12. | 8.00 hod. | Přednáška MP 9. A |
11. 12. | 8.00 hod. | Knihovna Horní Kosov - 1. B |
11. 12. | 9.30 hod. | VrakBar 3. A |
11. 12. | 10.00 hod. | 6. C - preventivní program |
12. 12. | 8.00 hod. | Vrakbar - 7. D |
12. 12. | 8.00 hod. | Vrstevnický program 8. C |
12. 12. | 10.45 hod. | DOK 8. B |
12. 12. | 14.00 hod. | Přírodovědná olympiáda |
13. 12. | 8.00 hod. | Den s miminky - 1. A |
13. 12. | 8.00 hod. | Vrakbar, 4. C |
13. 12. | 9.30 hod. | 8. D - J. J. Ryba – knihovna |
13. 12. | 10.30 hod. | 5. C – Vrakbar |
14. 12. | 8.00 hod. | Soutěž Mladý chemik v Havl. Brodě |
14. 12. | 8.00 hod. | Den s miminky - 0. A |
14. 12. | 8.00 hod. | DOK 8. C |
14. 12. | 9.30 hod. | Představení Naart Dance - 7. C |
14. 12. | 13.00 hod. | Oddílové závody – plavání |
15. 12. | 8.00 hod. | VrakBar 6. D |
15. 12. | 8.00 hod. | Knihovna 8. B |
15. 12. | 8.00 hod. | Přednáška MP 6. C |
15. 12. | 9.00 hod. | Přednáška MP 7. A |
15. 12. | 10.00 hod. | Přednáška MP 7. B |
18. 12. | 7.30 hod. | Vrak bar- 4. D |
18. 12. | 8.00 hod. | Přednáška MP 9. B |
18. 12. | 15.00 hod. | Výstup na Sněžku – závody |
19. 12. | 8.00 hod. | 4. A - projekt Vánoce |
19. 12. | 8.00 hod. | VrakBar 8. D |
19. 12. | 8.00 hod. | Přednáška MP 9. D |
19. 12. | 10.00 hod. | PodPovrch 7. C |
19. 12. | 10.00 hod. | Vrak bar 9. C |
19. 12. | 10.00 hod. | Beseda s bývalými žáky fotbalisty v TV |
19. 12. | 10.00 hod. | Přednáška MP 7. D |
19. 12. | 15.30 hod. | Vánoce s flétnou a sborovým zpěvem-vystoupení |
20. 12. | 8.00 hod. | Vrakbar 9. D |
20. 12. | 8.30 hod. | vánoční představení pro děti na Jarní |
21. 12. | 8.00 hod. | Projektový den Christmas (8. ročník) |
22. 12. | 8.00 hod. | Vánoční besídky, zkrácené vyučování |
22. 12. | pátek | vánoční besídky |
23. 12. 22 – |
sobota - úterý | vánoční prázdniny |
Leden | ||
3. 1. | středa | zahájení běžné výuky |
4. 1. | 8.00 hod. | Přednáška MP 9.C |
4. 1. | 10.00 hod. | Přednáška MP 7.C |
4. 1. | 10.00 hod. | 2.A Městská knihovna HK |
8. - 12. 1. | 8.00 hod. | Zimní soustředění na běžkách 6. B + 7. B (Benecko) |
8. 1. | 8.00 hod. | Beseda MP 1. A |
8. 1. | 9.00 hod. | Beseda MP 1. B |
8. 1. | 10.00 hod. | Beseda MP 2. A |
8. 1. | 11.00 hod. | Beseda MP 2. B |
9. 1. | 8.00 hod. | Beseda MP 1. C |
9. 1. | 9.00 hod. | Beseda MP 1. D |
9. 1. | 10.00 hod. | Beseda MP 2. C |
9. 1. | 11.00 hod. | Beseda MP 2. D |
10. 1. | 8.00 hod. | 2.B Průlet 6-ti povoláními - projektový den |
10. 1. | 8.00 hod. | Beseda MP 4. B |
10. 1. | 9.00 hod. | Beseda MP 4. C |
10. 1. | 10.00 hod | Beseda MP 5. B |
11. 1. | 8.00 hod. | Knihovna 6. A |
11. 1. | 8.00 hod. | Beseda MP 4. D |
11. 1. | 9.00 hod. | Beseda MP 5. A |
11. 1. | 10.00 hod. | Beseda MP 5. C |
15. - 16. 1. | 8.00 hod. | Běžky 3. A, areál Český mlýn |
15. 1. | 8.00 hod. | Knihovna HK 2. B |
16. 1. | 8.00 hod. | 3. C - Průlet šesti povoláními |
17. 1. | 8.00 hod. | 3. C Knihovna |
17. 1. | 8.00 hod. | 6. B Knihovna |
17. 1. | 9.00 hod. | 2. C - Průlet 6 povoláními |
18. 1. | 8.00 hod. | 8.00 hod. - 2. A - Průlet 6 povoláními |
18. 1. | 10.00 hod. | Knihovna 7. A |
18. 1. | 17.00 hod. | schůzka VP s rodiči 9. roč. 9. A + 9. B |
18. 1. | 17.30 hod. | schůzka VP s rodiči 9. roč. 9. C + 9. D |
18. 1. | 18.30 hod. | schůzka VP s rodiči 9. roč. 9. E |
18. 1. | 16.30 hod. | schůzka výboru SRPDŠ v 9. E - přízemí |
18. 1. | 1. stupeň v 17.00 hod. | třídní chůzky |
2. stupeň v 18.00 hod. | ||
19. 1. | 8.00 hod. | 7. B Knihovna |
22. 1. | 7.30 hod. | Knihovna - 5. A |
22. 1. | 10.00 hod. | Knihovna - 7. D |
23. 1. | 14.00 hod. | Školní kolo chem. olympiády |
25. 1. | 8.00 hod. | Knihovna 6.D |
26. 1. | 8.00 hod. | Knihovna 6.C |
29. 1. | 8.00 hod. | Olympiáda v Čj - okresní kolo v DDM Ji |
29. 1. | 8.00 hod. | Knihovna 9.D |
29. 1. - 1. 2. | 8.00 hod. | Soustředění RFA (Bedřichov), 8.B, 9.B, část 7.B |
31. 1. | 10.00 hod. | Knihovna 6.A |
31. 01. | středa | konec prvního pololetí |
Únor | ||
1. 2. | 8.00 hod. | Knihovna 7.C |
1. 2. | 10.55 hod. | Pololetní zumba |
2. 2. | pátek | pololetní prázdniny |
5. 2. | 8.00 hod. | Knihovna 9.B |
5. 2. | 8.00 hod. | Knihovna 1.B |
6. 2. | 8.00 hod. | Olympiáda Nj na DDM (okresní kolo) |
6. 2. | 8.00 hod. | 4.C projekt Nakupování |
6. 2. | 8.00 hod. | ZŠ Jungmannova 6.B |
6. 2. | 10.30 hod. | 9.D Vrakbar |
7. 2. | 7.30 hod. | Knihovna 3.A |
7. - 9. 2. | středa - pátek | RFA soustředění (Slovensko) |
8. 2. | 8.00 hod. | 4.B projekt Nakupování |
8. 2. | 8.00 hod. | Knihovna 9.A |
8. - 9. 2. | čtvrtek - pátek | Běžky 6.A |
12. - 18. 2. | pondělí - neděle | jarní prázdniny |
19. 2. | 8.00 hod. | 4. B projekt Nakupování |
19.2. | 8.00 hod. | Knihovna 9.C |
20. 2. | 8.00 hod. | 4.A projekt Nakupování |
20. 2. | 8.00 hod. | Olympiáda Aj na DDM (okresní kolo) |
20. 2. | 8.00 hod. | ZŠ Jungmannova 6.C |
20. 2. | 8.00 hod. | Okresní kolo Odznaku všestrannosti |
21. 2. | 8.00 hod. | Zeměpisná olympiáda - okresní kolo |
21. 2. | 8.00 hod. | Prohlídka Horáckého divadla 5.C |
22. 2 | 8.00 hod. | Knihovna 9.E |
23. 2. | 8.00 hod. | 3.B - projekt ZŠ Jungmannova |
23. 2. | 8.00 hod. | Masopust pro 6. třídy |
26. 2. | 8.00 hod. | Knihovna HK 1.D |
26. 2. | 14.00 hod. | Přijímačky nanečisto |
27. 2. | 9.00 hod. | p. Tkadlečková - program - 1.B |
27. 2. | 14.00 hod. | Přijímačky nanečisto M |
28. 2. | 8.00 hod. | Přednáška MP 8. roč. |
28. 2. | 8.00 hod. | Přednáška MP 3.A |
28. 2. | 9.00 hod. | Přednáška MP 3.B |
28. 2. | 10.00 hod. | Přednáška MP 4.A |
28. 2. | 10.45 hod. | Přednáška MP 8. roč. |
28. 2. | 14.00 hod. | Jak na stres z přijímaček, pro žáky 9. roč. |
29. 2. - 5. 3 | čtvrtek - úterý | LVK Lienz Rakousko |
Březen | ||
1. 3. | 8.00 hod. | Beseda MP 3.C |
1. 3. | 8.00 hod. | Okresní kolo chem. olympiády |
2. 3. | 10.00 - 13.00 hod. | Karneval školní družiny (ul. Rošického) |
5. 3. | 8.00 hod. | PROJEKT NEBEZPEČNÁ MÍSTA V JIHLAVĚ |
6. 3. | 8.30 hod. | Knihovna H.K.- 0.A |
7. 3. | 8.00 hod. | ZOO - 2.C |
7. 3. | 8.00 hod. | 2.A - Výukový program Různou dopravou celou Jihlavou |
7. 3. | 8.00 hod. | 6.D Preventivní program |
7. 3. | 14.00 hod. | Film JEDEN ŽIVOT pro 9.B |
11. 3. | 8:00 hod. | Přednáška první pomoc 8.A |
11. 3. | 11.00 hod. | Přednáška první pomoc 8.B |
12. 3. | 8.00 hod. | Silák roku |
12. 3. | 8.00 hod. | Přednáška první pomoc 8.C |
12. 3. | 11.00 hod. | Přednáška první pomoc 8.D |
13. 3. | 8.00 hod. | Zasedání dětského zastupitelstva |
13. 3. | 8.00 hod. | Projektový den - 1.C |
13. 3. | 9.00 hod. | Knihovna HK - 2.B |
14. 3. | 8.10 hod. | 2. A Městská knihovna HK |
15. 3. | 8.00 hod. | Poznej Vysočinu - krajské kolo |
15. 3. | 9.30 hod. | Knihovna - 4.B |
18. 3. | 8.45 hod. | Horácké divadlo - 0.A, 1., 2. roč. + 3.C |
19. 3. | 8.00 hod. | Okresní kolo biologické olymp.(kat. C) |
19. 3. | 8.00 hod. | Okresní kolo soutěže AŠSK ve volejbalu žáků 6. - 9. tříd. |
19. 3. | 10.00 hod. | 2.B Online ZOO |
19. - 20. 3. | úterý -středa | Jarní trhy |
20. 3. | 8.00 hod. | Okresní kolo soutěže AŠSK ve volejbalu žákyň 6. - 9. tříd. |
20. 3. | 8.00 hod. | Okresní kolo fyzikální olympiády |
20. 3. | 9.00 hod. | Příběhy našich sousedů |
21. 3. | 8.00 hod. | Krajské kolo Olympiády v Čj |
21. 3. | 8.00 hod. | 2.C - Různou dopravou celou Jihlavou |
21. 3. | 8.45 hod. | Horácké divadlo - 3., 4., 5. roč. |
22. 3. | 10.00 hod. | Noc s Andersenem - přespání v knihovně 2.B |
28. 3. | čtvrtek | velkonoční prázdniny |
29. 3. | pátek | Státní svátek, volno – Velký pátek |
Duben | ||
1. 4. | pondělí | Velikonoční pondělí, volno |
18. 4. | 15.30 – 16.30 | informační odpoledne |
Květen | ||
1. 5. | středa | státní svátek – Svátek práce |
8. 5. | středa | státní svátek – Den vítězství |
23. 5. | 16.30 hod. | schůzka výboru SRPDŠ |
23. 5. | 1. stupeň v 17.00 hod. | třídní schůzky |
2. stupeň v 18.00 hod. | ||
31. 5. | 8.00 hod. | Den dětí |
Červen | ||
27. 6. | čtvrtek | pochodové cvičení |
28. 6. | pátek | konec škol. roku 2023/2024 |
g