Krajské finále v přespolním běhu - 13. 10. 2022

Dsc05344

Ve čtvrtek 13. 10. 2022 proběhlo ve Žďáru n. S. krajské finále soutěže AŠSK základních škol v přespolním běhu. Na toto finále se probojovaly z okresních kol tři týmy z naší školy a vedly si velmi dobře. Mladší dívky (6. + 7. ročník)ve složení Jasmína Trněná (6. A), Amálie Zvolánková, Zoe Volfová (6. B), Agáta Domkářová, Nela Nagyová (7. A) a Beáta Zemanová (7. B)získali bronzové medaile. Starší dívky (8. + 9. ročník) ve složení Tereza Langerová (8. A), Adriana Tesařová, Natálie Heroutová (9. A), Pavlína Šourková (9. B) a Karolína Tichá (9. D)skončili taktéž na krásném třetím místě. Starší chlapci (8. + 9. ročník) ve složení Patrik Tlačbaba, Šimon Pospíšil, Matěj Zvolánek (8. B), Jan Doležel (9. A), Matyáš Široký a Václav Maděra (9. B) dokonce předčili všechny své soupeře a stali se krajskými šampiony. Celkovým vítězstvím si tak zajistili postup na republikové finále, které se uskuteční taktéž ve Žďáru n. S. Všem zúčastněným žákům blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.