Krajské finále v přespolním běhu – 1. a 2. místo

foto přespolní běh

Ve středu 9. 10. 2019 proběhlo ve Žďáru n. S. krajské finále soutěže AŠSK základních škol v přespolním běhu. Na toto finále se probojovaly z okresních kol také dva týmy z naší školy a vedly si velmi dobře. Starší dívky (8. + 9. ročník)ve složení Amálie Mácová, Aneta Matulová (8. A), Aneta Šoukalová, Tereza Salátová, Michaela Heřmánková, Kateřina Rutschová (8. B) získali stříbrné medaile a starší chlapci ve složení Roman Beneš, Jakub Čížek (9. A), Vladimír Kocmánek (9. B), Matyáš Karásek (9. C) a Marek Ambrož (8. C) jasně předčili všechny své soupeře a vítězstvím si zajistili postup na republikové finále, které se uskuteční příští čtvrtek v Hradci Králové. Všem žákům blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.