Naše škola má titul mistra republiky!!! - 19. 10. 2017

úvodní foto mistrovství

Ve čtvrtek 19.10.2017 se v Malšově Lhotě u Hradce Králové uskutečnilo republikové finále základních škol v přespolním běhu, na které se po vítězství v okresním a krajském kole probojovalo také družstvo mladších žáků naší školy. V těžké konkurenci vítězných škol ze všech 14 krajů České republiky obstáli naši kluci skvěle a k překvapení všech se nakonec v celkovém součtu umístili na 1. místě. Naše škola se tak poprvé v historii stala mistrem republiky základních škol v přespolním běhu. Za vynikající úspěch a reprezentaci školy patří klukům velká gratulace a poděkování.

Vítězný tým tvořili tito fotbalisté sportovních tříd: Honza Panský z 8.A, Standa Zacha a Honza Chytrý z 8.B, Vítek Horký, Kuba Kovář a Láďa Kocmánek ze 7.B.

30. června

• 8.00 hod. - vydání vysvědčení a zhodnocení prospěchu a chování za školní rok 2020/21

29. června

• 8.00 hod. - sportovní den