Okresní kolo v přespolním běhu - 4. 10. 2022

Okresní kolo v přespolním běhu 

 Okresní kolo v přespolním běhu

 

V úterý 4. 10. proběhlo v Jihlavě „Na Skalce“ okresní kolo soutěže v přespolním běhu družstev základních škol. V konkurenci 17 škol okresu Jihlava předvedli naši žáci skvělé výkony a ve všech kategoriích se probojovali na stupně vítězů. Ve třech kategoriích díky prvnímu místu postoupili na krajské finále, které se uskuteční ve čtvrtek 13. 10. ve Žďáru n. S. Všem žákům blahopřejeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

Kategorie mladší žákyně 6. a 7. třída – 1. místo Jasmína Trněná (6. A), Amálie Zvolánková, Zoe Volfová, Kristýna Rutschová (6. B), Agáta Domkářová (7. A), Beáta Zemanová (7. B)

Kategorie mladší žáci 6. a 7. třída – 3. místo Šimon Procházka (6. B), Vojtěch Hlaváček (7. A), Adam Tichánek, Jaroslav Veselý, Petr Palán, Jakub Šancl (7. B)

Kategorie starší žákyně 8. a 9. třída – 1. místo Amélie Bílková, Tereza Langerová (8. A), Adriana Tesařová, Natálie Heroutová (9. A), Pavlína Šourková (9. B), Karolína Tichá (9. D)

Kategorie starší žáci 8. a 9. třída – 1. místo Patrik Tlačbaba, Matěj Zvolánek (8. B), Jan Doležel (9. A), Karel Jančok, Matyáš Široký, Václav Maděra (9. B)

 

Události

28. června

  • 8.00 hod. – vydání vysvědčení a zhodnocení prospěchu a chování za školní rok 2023/24

27. června

  • 8.00 hod. - Vodácký den pro 2. stupeň tříd s rozšířenou plaveckou výukou
  • 8.00 hod. - Olympiáda na Jarní
  • 8.00 hod. – sportovní den

26. června

  • 8.00 hod. - Vodácký výcvik pro 1. stupeň tříd s rozšířenou plaveckou výukou
  • 9.00 hod. - 2.A Knihovna HK
  • 10.00 hod. - Knihovna HK

25. - 27. června

  • třídnické práce

25. června

  • 8.00 hod. - 9.TŘÍDY MILIONÁŘ

24. - 27. června

  • 8.00 hod. - Fotbalový kemp vybraných chlapců z 6.B a 7.B /Měřín/

24. června

  • 8.00 hod. - knihovna HK 2.B
  • 8.00 hod. – 8. ročník Milionář

19. června

Turistický kroužek - Posezeni na Horním Kosově


17. června

Výlet Mirakulum 4.B,C,D

Zubní prevence 1.D


10. - 14. června

Soustředění Kalich


13. června

Knihovna 5.C

Výlet 1.D - Nová Buková

Školní výlet Statek u zvířátek 1.A

Výlet 0.A Dobronín - Budínka


12. června

Výlet 1.C Nová Buková

Plavání 2. ročník

Turistický kroužek - Ztřeštěná keramika Třešť

Projekt 5.C


11. června

Plavání 1.A, B

VrakBar 5.C


10. června

Výlet Brtnice 2.A

Pohádkový zámek Brtnice 2.D


6. června

Výlet Koněšín 5.A,B,C


5. června

Projektový den 1.A Výprava za paní Jara

Pasování na rytíře čtenáře - 1. D


3. června

Ukázka policejních psů Jarní


31. května

Den dětí na Jarní

Projekt Řecko 6.C


30. května

Jihlava různou dopravou 1.C


29. května

Turistický kroužek - Minigolf

Výlet praha 3.A

Pasování na rytíře čtenáře 1. C


27. května

Pasování na rytíře čtenáře 1.A


23. května

Dopravní výchova 1.C


22. května

Exkurze Terezín 9.D, 9.C

Turistický kroužek - jihlavské hradby


20. května

knihovna Horní Kosov 2.B

Vrakbar 2.D


15. května

Turistický kroužek - Gurmandie

D

Doprava v Jihlavě 1.D


Projekty

Priloha-173-a-174_1

Priloha-172_2

Projekt-jak


Projekt


Doucovani-letak-pro-publicitu-npo_1