Okresní kolo ve florbalu starších chlapců – 2. místo - 28. 11. 2019

Na konci listopadu jsme se zúčastnili OK ve florbalu. Základní skupinu jsme odehráli na ZŠ Demlova, kde bylo i s námi celkem 6 týmu (ZŠ Demlova, Brtnice, Stará Říše, Gym. Jihlava, Scio Jihlava). První 4 zápasy jsme vyhráli a poslední zápas ve skupině s družstvem ZŠ Stará Říše pro nás byl rozhodující – kdo vyhraje, postupuje do finálové skupiny. Zápas byl velice vyrovnaný a díky gólu 30 vteřin před koncem jsme zvítězili 2:1.

Ve finálové skupině jsme čekali na vítěze dalších 3 základních skupin. Nakonec jsme o postup na Kraj hráli se soupeři se ZŠ Polná, ZŠ Nad Plovárnou a již tradičně ZŠ Seifertova. První zápas proti Polné jsme vyhráli, proti škole Nad Plovárnou dvěma smolnými góly bohužel prohráli. V posledním zápase proti ZŠ Seifertova se chlapci ničeho nezalekli a výborným týmovým a bojovným výkonem zaslouženě vyhráli 3:1.

Situace ve finálové skupině byla vyrovnaná a o postupu nakonec rozhodovala minitabulka skóre mezi námi, ZŠ Nad Plovárnou a ZŠ Seifertova. Bohužel jsme v této minitabulce skončili celkově druzí. Celková úroveň turnaje byla opravdu vysoká a některé zápasy rozhodovaly vynikající individuální výkony hráčů. Chlapcům je nutné složit velké díky za bojovnost a předvedenou hru, školu reprezentovali výborně.

Družstvo chlapců reprezentovali (podle tříd): Kryštof Böhm, Adam Polanský, Patrik Bratršovský, Adam Jonáš, Tadeáš Smejkal, Vladimír Kocmánek, Neckář Jan (GK), Pokorný Jakub, Vítek Jiří.

26. dubna

10. dubna

Turistický kroužek - spolupráce s VŠPJ

Od semínka k moštu 1.A

Děti z Vědníku navštívily jihlavské muzeum

9. dubna

Různou dopravou celou Jihlavou 2.B

5. dubna

Basketbal chlapci

3. dubna

Turistický kroužek - Vycházka Rantířov

2. dubna

besedy se spisovatelkou Ivonou Březinovou

Když jsem já sloužil 2.A

2024-03-27 Tematický výukový program - Průzkum zdravotnických zařízení 3.B

Velikonoce 2.A

Den učitelů 5.C

Turistický krožek - vycházka Sasov

DOK 1.A

Noc s Andersenem 2.B

Jarní trhy

Jarní trhy jsou u nás v plném proudu. Moc děkujeme všem rodičům,  kteří přispěli svými výrobky.

Vycházka Helenín

Priloha-173-a-174_1