Republikové finále McDonald´s Cupu – 6. místo - 1. 6. 2022

Republikové finále McDonald´s Cupu

 

Přelom května a června byl pro mladé fotbalisty a fotbalistky ve znamení republikového finále McDonald´s Cupu. 16 nejlepších družstev odehrálo zápasy v Teplicích na stadionu „Na Stínadlech“.

Turnaj probíhal ve dvou kategoriích – kategorie A (1. – 3. třída), kategorie B (4. – 5. třída). Do kategorie B postoupilo družstvo naší školy.

Hrálo se systémem 4 skupin po 4 týmem, kdy dva nejlepší týmy postoupily do čtvrtfinále. Turnaj se poté dohrál vyřazovacím způsobem.

Ve skupině jsme odehráli vyrovnaný zápas se ZŠ Tábor (3:3). V dalším zápase jsme soupeře ze ZŠ Neratovice jasně přehráli a zaslouženě zvítězili (8:1). V rozhodujícím utkání o postup mezi 8 nejlepších škol jsme ukázali morální sílu a těsně porazili ZŠ Pardubice (2:1). Do čtvrtfinále jsme postoupili z 1. místa ve skupině.

Šanci na postup o medaile jsme měli ještě v poločasu zápasu se ZŠ Hradec Králové. Náročný den se však na některých klucích podepsal a v druhém poločase nám došly psychické i fyzické síly. Prohráli jsme v poměru 6:2.

Ve středu 1. června jsme odehráli zápasy o 5. – 8. místo. Nejdříve jsme ve vyrovnaném utkání zvítězili nad ZŠ Plzeň 4:3. O konečné 5. místo jsme se střetli opět se ZŠ Pardubice, Ohrazenice. Tentokrát nám soupeř porážku vrátil a zvítězil nejtěsnějším rozdílem 4:3.

„Konečné 6. místo je úspěchem. Co se týká předvedené hry, byli jsme také spokojeni. Snažili jsme se do hry vložit principy, které trénujeme v klubu a myslím, že se to podařilo. Děkuji všem klukům a Amálce za skvělou reprezentaci školy“, řekl po turnaji trenér Jonatan Hána.

Fotogalerie

Poděkování za reprezentaci školy patří těmto dětem:          

            4. A - Matěj Brnický

            4. B – Jakub Trnovský, Jakub Novák,

            5. A – Alan Skryja, Adam Lapeš, Jakub Kružík, Amálka Zvolánková

            5. B – Tobiáš Bubík, Štěpán Lenikus

            5. C – Tomáš Novák, Jakub Musílek

            5. D – Daniel Barák

 

Události

 29. června - 2. července

  • 8.00 hod. - Fotbalový kemp mladších žáků sportovních tříd

 29. června


 22. června


 17. června


 16. června


 13. června


 10. června


 8. června


 2. června


 1. června


 24. května


 19. května


Projekty

Projekt