Školní výlet 8.C

Foto z výletu

V pondělí 11. června odjela třída 8. C na školní výlet směr Outdoorové centrum Březová nedaleko Třebíče. Žáci se vydali do výšin vysokolanového parku, kde měli možnost vyzkoušet si v různých výškách různě těžké překážky. Před obědem si v nedalekém lese v menších skupinkách zahráli lasergame a poté si změřili svou fyzickou kondici a koordinaci pohybů na lezecké stěně. Před odjezdem si v terénu prověřili svou mušku při hře airsoft. Po absolvování všech aktivit si mohli za odměnu jít zaskákat na trampolínu. Ta sklidila velký úspěch, o čemž se můžete přesvědčit na videu. Během celého dne nám přálo počasí a panovala dobrá nálada.

30. června

• 8.00 hod. - vydání vysvědčení a zhodnocení prospěchu a chování za školní rok 2020/21

29. června

• 8.00 hod. - sportovní den