Školní výlet 9.B - 27. - 29. 9. 2017

Vodni-fotka-po-rozkliknuti-preview

Od středy 27.9. do pátku 29.9. pro nás pan učitel Hána vymyslel program, abychom se o prázdninách "neváleli" u počítačů. Absolvovali jsme dobrodružný výlet za přírodními i historickými krásami naší země.

Po témeř 5-ti pohodinové ranní cestě vlaky a autobusem jsme dorazili do Chotilska. Na kraji obce naleznete věrohodnou napodobeninu známé "pevnosti Boyard" nazývanou Tepfaktor. Úkoly zaměřené na sílu, obratnost, trpělivost či logiku jsme absolvovali v týmech po 4 hráčích. Hra byla velice zábavná i náročná zároveň.

Po obědě jsme se přesunuli do Nového Knínu, kde jsme se ubytovali v místní sokolovně. Tělocvična sousedí s fotbalovým hřištěm. Program byl tedy jasný - kluci fotbal, holky volejbal. Večer jsme opékali buřty a hráli basketbal v tělocvičně.

Druhý den jsme dojeli do Mníšku pod Brdy a odtud pěšky 30 km po krásách Hořovické pahorkatiny. Navštivili jsme hrad Karlštějn, lomy Velká a Malá Amerika, vyschlé Bubovické vodopády a skončili jsme v Srbsku - vesnici přímo u Berounky. Přespali jsme v indiánském teepee.

V pátek jsme se měli v plánu návštěvu Prahy. Od hlavního nádraží jsme se přes Václavské náměstí dostali až na Kampu pod Karlův most. Odtud na Staroměstké náměstí a na náměstí Republiky, kde byl rozchod.

"Žlutým" autobusem jsme se vrátili zpět do Jihlavy.

Výlet jsme si užili a utužili partu!

Třída 9. B

Podívat se můžete na video z výletu: https://www.youtube.com/watch?v=ys2D4-Tdmhk